Wypełnij formularz – oddzwonimy do Ciebie!

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul.Jana Olbrachta 94. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez eService oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności eService.

  Dziękujemy za wypełnienie formularza.

  Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

  Oferta na terminale płatnicze skierowana jest do nowych i obecnych klientów POS. Opłata za najem terminala – 4 miesiące w cenie jednego dotyczy urządzeń zgłoszonych i wynajętych w czasie trwania promocji.

  Oferta na eCommerce skierowana jest do nowych klientów i obejmuje promocyjne warunki opłat: karty płatnicze, BLIK, PayByLink, ApplePay, GooglePay, MasterPass - 0,99% od kwoty transakcji; karty zagraniczne i biznesowe - 2,0%.
  Obsługujemy płatności: